З 12 квітня 2021р. ми повертаємось до звичайного графіку роботи: з 10:00 до 20:00 в магазині на пл. Д.Галицького, 13 у Львові.

Новини

Комплекс послуг з інсталяції професійного звукового та світлового обладнання «під ключ»!

Комплекс послуг з інсталяції професійного звукового та світлового обладнання «під ключ»!

Відмінна новина для Вас! Музичний магазин "8 НОТА™" надає комплекс послуг з інсталяції (встановлення) професійного звукового та світлового обладнання «під ключ».

Бандура

Бандура "Концертна"

Як ви знаєте, бренд Acropolis в минулому році запустив виробництво українських народних інструментів, що сприяє прямому впливу на розвиток символів культури України. На даний момент іде виробництво серії бандур, ряду Мельнице-Подільських хроматичних сопілок і величезного асортименту примочок для цих музичних інструментів.

Комбопідсилювачі для бас-гітар

Комбопідсилювачі для бас-гітар

Якщо ти справжній рок-музикант, а твій кращий друг, це твоя бас-гітара? Тоді тобі не обійтися без комбопідсилювача. Компактні, портативні і приємні в ціні - комбо поєднують в собі підсилювач та динамік, їх зручно використовувати під час тренувань, виступів та джему! 

Профі-сервіс
від наших консультантів
Офіційна гарантія
на всю продукцію
Програма лояльності
постійним клієнтам
Швидка доставка
безкоштовно від 1000 грн

Ми доставляємо музичні інструменти та аксесуари в усі населені пункти України (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь та ін.)