Унікальні музичні інструменти та аксесуари від Sela вже в наявності!

Sela Percussion, німецький бренд, який відомий своєю високою якістю і винятковими перкусійними інструментами, радує всіх музикантів своєю продукцією. І ми маємо чудову новину для Вас: всі ці товари вже доступні для покупки!

Великий вибір кахонів, вироблених з найвищою увагою до деталей та якості, чекає на Вас. Sela завжди вдосконалює свої інструменти, і це гарантує Вам найкращий звук та комфорт під час використання.

  • Серія Primera: ця серія представлена як ідеальний вибір для початківців. Кахони виготовлені в Німеччині, мають міцний корпус, виразний бас і можливість налаштування звуку за допомогою системи Sela Snare. Також надається можливість вибору різних кольорів і комплектів з аксесуарами.
  • Серія ART: Sela Art пропонує кольорові та індивідуальні кахони з унікальним дизайном, які мають всі функції професійного кахону. Дизайн поверхні для гри є акцентом, і кахони доступні з різними дизайнами.

Окрім того, в надходженні також інші оркестрові аксесуари: палички для барабанів та щітки для кахону.

Не лише кахони: гонг, клавеси, шейкери та аксесуари від німецького бренду SELA

  • Набори шейкерів: в надходженні два набори шейкерів від Sela: SE 108 Mini Cajon Shaker Set та SE 279 Mini Shaker Set. Перший набір включає три шейкери з різним звучанням, другий - також три шейкери із різними характеристиками звуку. Шейкери є універсальними і можуть використовуватися як окремо, так і в поєднанні.
  • Аксесуари: такі як барабанні палички, щітки для кахону та барабанні щітки. Кожен аксесуар має свої характеристики та призначення.
Купити в 1 клік
Продовжити покупки


Ваше замовлення успішно оформлено! Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.