Електронні барабани Carlsbro - інструмент для справжніх професійних музикантів!

Весь попередній рік вважається періодом, в якому подвиг «барабанщика любителя» заслуговує великої уваги. Ця тема особливо актуальна на цей час. Незважаючи на те, що минулий рік був важким не тільки для людей, але й для розвитку електронних інструментів. Новий ринок ударних електронних інструментів несподівано зазнав період спросу та розвитку вже зараз. І саме тому для вас є унікальна пропозиція, в якій ми пропонуємо до вашої уваги ударні установки та аксесуари до них, які мають особливу популярність серед музикантів та любителів.

Carlsbro CSD100

Установка CSD100 з надійним стулом Carlsbro CSS3 та комфортними навушниками Carlsbro DCN2. Барабанна установка CARLSBRO CSD100, яка має звуковий модуль Commander 100, продукує 108 звуків, 10 пресетів-установок, всього лише 10 демо - пісень, 4 педалі, лінійний вихід і вхід Aux, роз'єм для навушників, метроном, міді вихід і здатність записувати музику з плейбека. 

CARLSBRO CSD500

Також для вас є інша пропозиція: CARLSBRO CSD500. Ця електронна установка ударних складається з двозонних чотирьох шарів покриттів (5), трьох тарілок (двозонні та дроселі), а також звукового модуля, 29 пресетів, 12 юзерів - пресетів, а також 20 демо пісень. 

CARLSBRO CSD210

Установка CARLSBRO CSD210, яка складається з восьми педів, 458 звуків, 26 пресетів, а також 15 юзер-пресетів, двох десятків демо-пісенів, роз'ємом на навушниках та USB, здатність записувати музику, метрономи, 3 типових емоцій та двох реверберацій.

Про всі спеціальні пропозиціі, а також новинки і характеристики пропонуємового товара ви можете ознайомитися на цій же сторінці нижче, перейшовши у розділ картки вподобаного вам товару. Вдалих покупок Друзі!

 

Пов'язані товари

Електронна ударна установка Carlsbro CSD500
Уточнити наявність

Характеристики

  • Гарантія: 1 рік
Ударна установка Carlsbro CSD210
Уточнити наявність

Характеристики

  • Гарантія: 1 рік
Ударна установка Carlsbro CSD100

Характеристики

  • Гарантія: 1 рік
Електронна ударна установка CARLSBRO CSD600

Характеристики

  • Гарантія: 1 рік