Інсталяція звуку та світлаНадаємо комплекс послуг з інсталяції (встановлення) професійного звукового та світлового обладнання «під ключ». 

Наші фахівці проконсультують Вас щодо вибору необхідного обладнання, розроблять схему розміщення світлових та звукових приладів, які будуть ідеально підходити під Ваші потреби та приміщення.

Об’єкти інсталяції це - учбові заклади, нічні клуби, концертні зали, медичні центри, культові споруди, заклади громадського харчування, магазини, офіси, салони краси, квартири, приватні будинки та інші установи.

Надаємо комплекс послуг з інсталяції

Дедалі частіше, учбові заклади починають обладнувати свої зали сучасним конференц-системами.

Із збільшенням відреставрованих та новозбудованих культових споруд, у релігійних громад з’явилася потреба в якісному озвученні богослужінь. Озвучення храмів вимагає дуже ретельного вивчення акустичних та інших особливостей приміщення. Для правильного підбору обладнання, місця його розміщення використовується відповідний вимірювальний комплекс на основі найсучасніших програм.

Вдало підкреслити інтер’єр ресторану чи кафе допоможе правильно встановлене світлове обладнання, а затишної атмосфери додасть фонова музика, що долинатиме із високоякісних акустичних систем різних типів .

Рівномірне покриття усіх зон озвучення у торгово-розважальних та медичних центрах/клініках дозволяє досягнути максимального ефекту відповідної атмосфери та настрою відвідувачів, а також донести до них рекламну інформацію.

--------------------------------------------------------------------------

Послуги

Озвучення барів

Озвучення барів

Для створення відповідної атмосфери у барах застосовують фонове озвучення, яке заглушує зайвий шум, але не заважає розмовляти присутнім поруч людям.

Для кожного закладу ми підбираємо індивідуальні рішення, враховуючи концепцію та технічні параметри приміщень. Адже на вибір обладнання для фонового озвучення впливають розмір приміщення, кількість залів, планування, висота стель.   

Магазин "8 НОТА!" пропонує послуги озвучення барів з індивідуальним підбором комплекту акустики за оптимальною ціною. Зазвичай комплектація аудіо системи наступна:

джерело звучання

мікшерний пульт

підсилювач

звуковий процесор

мікрофони

комутаційне обладнання

аудіо системи

Варто пам’ятати, що чіткість звуку повинна бути, як при мінімальній так і при максимальній гучності, обладнання повинно надійно працювати з урахуванням щоденної багатогодинної експлуатації і мати готовність працювати в безперервному режимі.

--------------------------------------------------------------------------

Озвучення готелів

Озвучення готелів

Фоновий звук, який використовується у готелях вирішує кілька завдань: маскує технологічні шуми від різноманітної техніки, створює відповідну затишну атмосферу, знімає дратівливість відвідувачів та підкреслює імідж готелю.

Професійне озвучення готелів передбачає дотримання наступних вимог: використання аудіо-систем, що забезпечують рівномірний розподіл звуку, легке в управлінні обладнання, яке можна доручити персоналу (адміністраторам, барменам і т.п.), можливість настроювати звук окремо для кожної зони, усі елементи повинні гармоніювати з інтер'єром. 

Магазин "8 НОТА" пропонує комплексне виконання робіт «під ключ», яке включає: 

Виїзд спеціаліста на об’єкт

Підготовка схеми розміщення

Підбір звукового обладнання

Інсталяція акустичної системи та її налаштування

Тестування та запуск

--------------------------------------------------------------------------

Озвучення дитячих розважальних центрів

Озвучення дитячих розважальних центрів

Озвучення дитячих розважальних центрів необхідне для створення відповідної атмосфери, за рахунок фонового звуку (у кожній зоні різний), трансляції танцювальної музики, голосових повідомлень та оповіщень, комфортної роботи ведучих та аніматорів.

У магазині "8 НОТА" можна замовити комплекс послуг з озвучення дитячих розважальних центрів «під ключ», до якого буде входити : 

Виїзд спеціаліста на об’єкт

Підготовка схеми розміщення

Підбір звукового обладнання

Інсталяція акустичної системи та її налаштування

Тестування та запуск

   Важливим моментом при озвученні є безпека, адже всі кабелі та аудіо-системи повинні бути недосяжними для дітей. Розробляємо індивідуальні проекти, враховуючи технічні особливості приміщення та дотримуючись термінів і рамок бюджету. 

--------------------------------------------------------------------------

Озвучення кафе

Озвучення кафе

Озвучення кафе здійснюється з метою створення приємної атмосфери, та залучення відвідувачів. 

Вибір елементів обладнання залежить від технічних характеристик приміщення та побажань замовника. 

Пропонуємо комплексний підхід озвучення кафе з дотриманням наступних вимог:

якісне чітке звучання при будь-якій гучності

рівномірний розподіл звуку

за необхідності – можливість поділу на незалежні зони

Фахівці магазину "8 НОТА" реалізовують унікальні проекти з урахуванням особливостей кожного об'єкта. Вартість кожного проекту прораховується індивідуально. Працюємо тільки з перевіреними та надійними постачальниками. Послуги, що надаються «під ключ»включають:  

Виїзд спеціаліста на об’єкт

Підбір звукового обладнання

Підготовка проекту та схеми розміщення 

Монтаж акустичної системи та її налаштування

Тестування Купити в 1 клік
Продовжити покупки


Ваше замовлення успішно оформлено! Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.