Послуги

Послуги від музичного магазину "8 НОТА™"

Надаємо комплекс послуг з інсталяції (встановлення) професійного звукового та світлового обладнання «під ключ». 

Послуги від музичного магазину "8 НОТА™"

Наші фахівці проконсультують Вас щодо вибору необхідного обладнання, розроблять схему розміщення світлових та звукових приладів, які будуть ідеально підходити під Ваші потреби та приміщення.

Об’єкти інсталяції це - учбові заклади, нічні клуби, концертні зали, медичні центри, культові споруди, заклади громадського харчування, магазини, офіси, салони краси, квартири, приватні будинки та інші установи.

Надаємо комплекс послуг з інсталяції

Дедалі частіше, учбові заклади починають обладнувати свої зали сучасним конференц-системами.

Із збільшенням відреставрованих та новозбудованих культових споруд, у релігійних громад з’явилася потреба в якісному озвученні богослужінь. Озвучення храмів вимагає дуже ретельного вивчення акустичних та інших особливостей приміщення. Для правильного підбору обладнання, місця його розміщення використовується відповідний вимірювальний комплекс на основі найсучасніших програм.

Вдало підкреслити інтер’єр ресторану чи кафе допоможе правильно встановлене світлове обладнання, а затишної атмосфери додасть фонова музика, що долинатиме із високоякісних акустичних систем різних типів .

Рівномірне покриття усіх зон озвучення у торгово-розважальних та медичних центрах/клініках дозволяє досягнути максимального ефекту відповідної атмосфери та настрою відвідувачів, а також донести до них рекламну інформацію.