З'єднувальний кабель Klotz RCBEEW100
SKU: 285737
Бренд:
icon
Купити в один клік
Кабель KLOTZ RCBEEW100
 Klotz RCBEEW100 - кабель кручена пара, подвійне екранування, кабель RC5SB - 4x 2x 0.52 mm (AWG 24/1), роз'єми etherCON M, обплетення з поліуретану, зовнішній діаметр 6.6 мм, довжина 100м, котушка GT310.
Характеристики:
  • кабель:
  • тип: RC5SB - 4x 2x 0.52 mm (AWG 24/1) solid bare copper, PUR jacket, O 6.6 mm;
  • зовнішня обплетення: PUR;
  • максимальна передача: 100 MHz;
  • цоколевка: TIA / EIA 568-B;
  • кабельна котушка: GT310;
  • роз'єми:
  • роз'єм 1: etherCON M;
  • роз'єм 2: etherCON M;
  • вага: 8.30 кг.
Кабель KLOTZ RCBEEW100
Характеристики:
  • кабель:
  • зовнішня обплетення: PUR;
  • цоколевка: TIA / EIA 568-B;
  • кабельна котушка: GT310;
  • роз'єми:
  • роз'єм 1: etherCON M;
  • роз'єм 2: etherCON M;
  • вага: 8.30 кг.
Опис товару icon
Кабель KLOTZ RCBEEW100