Кабель KLOTZ PX22CH24
Відгуки: (0)
Код товару: 8276
SKU: PX22CH24-H
Продано
SKU: PX22CH24-H
Бренд:
icon
Кабель KLOTZ PX22CH24
Технічні характеристики:
  • Тип: кабелю інсталяційний, мультикорний, 24 канали, 3-х житловий
  • Перетин/калібр: 0.22 мм? (24 AWG)
  • Діаметр: 17.7 мм
  • Ємність обплетення/жили 165пФ/80пФ
  • Щільність (Вага): 400 г/м
  • Робоча температура: від -20 до +70 °C
  • Колір: чорний
Технічні характеристики:
  • Діаметр: 17.7 мм
  • Щільність (Вага): 400 г/м
  • Колір: чорний
Опис товару icon
  • Діаметр: 17.7 мм