Активна акустична система RCF ART708AMK4
Відгуки: (0)
Код товару: 23359
SKU: RC-1308
Продано
SKU: RC-1308
Бренд:
icon
Акустична система ART708AMK4
RCF ART 708 A MK 4 - активна двосмугова акустична система, підсилювачі: 300 + 100 Вт, частотний діапазон: 60 Гц - 20 кГц, звуковий тиск: 127 дБ, динаміки: 8 + 1", рупор 90 ° х 70 °, вхід : XLR, вихід XLR / Jack, FIR фільтри, захист від перевантаження, перегріву, К.З., поліпропіленовий композитний корпус, розміри: 520х346х331 мм, вага: 10,6 кг, можливість використання як монітор і установки на штатив.
Харaктеристикі:
  • тип: активна двосмугова акустична система;
  • підсилювачі 300 + 100 Вт
  • частотний діапазон: 60 Гц - 20 кГц;
  • звуковий тиск: 127 дБ;
  • динаміки: 8 "+ 1";
  • вхід: XLR, вихід XLR / Jack;
  • FIR фільтри;
  • захист від перевантаження, перегріву, К.З;
  • поліпропіленовий композитний корпус;
  • розміри: 520х346х331 мм;
  • вага: 10,6 кг
  • можливість використання як монітор і установки на штатив.
"
Акустична система ART708AMK4
Харaктеристикі:
  • підсилювачі 300 + 100 Вт
  • звуковий тиск: 127 дБ;
  • динаміки: 8 "+ 1";
  • вхід: XLR, вихід XLR / Jack;
  • FIR фільтри;
  • розміри: 520х346х331 мм;
  • вага: 10,6 кг
"
Default
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 8
Потужність
750 Вт
Тип корпусу
пластикові
Опис товару icon
Акустична система ART708AMK4
  • підсилювачі 300 + 100 Вт
  • динаміки: 8 "+ 1";
  • розміри: 520х346х331 мм;
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 8
Потужність
750 Вт