Пасивна акустична система Proel NEXT12P4
Відгуки: (0)
Код товару: 67657
SKU: PR-2564
SKU: PR-2564
Бренд:
icon
Купити в один клік
Характеристики:
  • номінальний опір: 4 Ом.
  • номінальна потужність: 170 Вт AES.
  • пікова потужність: 340 W.
  • частотний діапазон: 65Гц – 20KГц ± 6дБ.
  • чутливість: 97 дБ 1W/1m.
  • максимальний звуковий тиск: 122 дБ.
  • низькочастотний випромінювач: 12" вуфер.
  • високочастотний випромінювач: 1" compression driver.
  • кут розкриття горна: 90°H x 60°V.
  • рознімання: 2 x SPK4MP.
  • фазоінвертор: поліпропіленова вставка.
  • плаваюча точка: 3хМ8 - top.
  • розміри (Ш х В х Г): 41.5 x 61.5 x 37 см.
  • вага: 14 кг.
"
Характеристики:
  • номінальний опір: 4 Ом.
  • пікова потужність: 340 W.
  • чутливість: 97 дБ 1W/1m.
  • рознімання: 2 x SPK4MP.
  • плаваюча точка: 3хМ8 - top.
  • вага: 14 кг.
"
Default
Опір
4 Ohm
Потужність
330 Вт
Опис товару icon
  • номінальний опір: 4 Ом.
  • пікова потужність: 340 W.
  • чутливість: 97 дБ 1W/1m.
Опір
4 Ohm
Потужність
330 Вт