Погодостійка широкосмугова акустична система MAG AIR-82-16-IP-BK
SKU: 00-0019988
Купити в один клік
Характеристики :
  • тип: пасивна інсталяційна система;
  • максимальний звуковий тиск: 127 дБ;
  • чутливість (1Вт / 1м): 94 дБ;
  • НЧ динамік: 8 "коаксіальний;
  • кут розкриття (ГхВ): 90 ° x 90 °;
  • імпеданс: 16 Ом;
  • номінальна потужність: 250 Вт;
  • роз'єми підключення: клемна колодка;
  • розміри (ШxВxГ): 338x383x242 мм;
  • маса нетто: 9,5 кг;
  • маса брутто: 10,5 кг;
  • установка: VESA 75x75; 3x точки підвісу M10;
  • матеріали корпусу: фанера; зносостійка фарба;
  • сітка: сталева сітка, полімерна захисна сітка.
"
Характеристики :
  • НЧ динамік: 8 "коаксіальний;
  • імпеданс: 16 Ом;
  • маса нетто: 9,5 кг;
  • маса брутто: 10,5 кг;
"
Default
Динамік
1 х 8
Колір корпусу
Чорний
Підключення
Потужність
250 Вт"
Ступінь вологозахисту
IP33
Опис товару icon
  • імпеданс: 16 Ом;
Характеристики icon
Динамік
1 х 8
Колір корпусу
Чорний
Підключення
Потужність
250 Вт"