Підсилювач ProRecAudio PA-5350USBD, 350Вт, USB/SD, 2U, чорний
Відгуки: (0)
Код товару: 000030
SKU: PA-5350USBD
SKU: PA-5350USBD
Купити в один клік
Трансляційний підсилювач
Вихідна потужність: 350 Вт
Кількість зон: 6
Вихідна напруга: 100 В/4-16 Ом, вхідна напруга: 220 В/50-60 Гц
Із захистом від короткого замикання, перевантаження, перегріву тощо.
Колір: чорний
Розміри: 482*390*88 мм
Трансляційний підсилювач
Вихідна потужність: 350 Вт
Кількість зон: 6
Колір: чорний
Розміри: 482*390*88 мм
Опис товару icon
Вихідна потужність: 350 Вт
Розміри: 482*390*88 мм