Модуль розширення Yamaha MY8-ADDA96
Відгуки: (0)
Код товару: 42085
SKU: MY8-ADDA96
Продано
SKU: MY8-ADDA96
Бренд:
icon
Технічні характеристики:
  • Тип: плата розширення
  • AD/DA: 24 біт 96 кГц
  • Сумісність: Mini-YGDAI
  • Рознімання: Euroblock (8 стерео in/out)
    - Рівень входу +24 дБ
    - Імпеданс вхід 10 кОм
    - Імпеданс вихід 75 Ом
  • Електроживлення: від головного пристрою
  • Розміри: 120x40x176 мм
Технічні характеристики:
  • Тип: плата розширення
  • AD/DA: 24 біт 96 кГц
  • Сумісність: Mini-YGDAI
    - Рівень входу +24 дБ
    - Імпеданс вхід 10 кОм
    - Імпеданс вихід 75 Ом
  • Розміри: 120x40x176 мм
Опис товару icon
  • AD/DA: 24 біт 96 кГц
    - Імпеданс вхід 10 кОм
    - Імпеданс вихід 75 Ом
  • Розміри: 120x40x176 мм