Мобільна акустична система Clarity MAX15MBAW-U
SKU: 286755
Бренд:
icon
Купити в один клік
Мобільна акустична система MAX15MBAW
Автономна акустична система Clarity MAX15MBAW - це новітня двухполосная активна акустична система з акумулятором і двома бездротовими мікрофонами потужністю 130 Вт, НЧ 15 , ВЧ 1".
Мобільна акустична система призначена для відтворення звукових фонограм від MP3 плеєра USB флешки, SD карти, від ноутбука, CD плеєра, мікшера і інших джерел звуку. Також є вбудований FM тюнер і Bluetooth. Акустична система має два вбудованих радіомікрофона. Мобільна акустична система розрахована на роботу від мережі змінного напруги 230В (115В). Працездатність мобільної системи зберігається при харчуванні її від вбудованої акумуляторної батареї до 8 годин безперервної роботи (в залежності від заряду батареї і рівня гучності).
Мобільні колонки Clarity MAX15MBAW буде незамінна в ході виступу артистів і політиків на відкритих площах, відкриття і проведення акцій в магазинах / салонах а також просто для музичного супроводу заходу та проведенні заміських вечірок - де основна проблема, це відсутність стаціонарного напруги 220 В для акустичних систем!
Технічні характеристики:
  • з акумулятором і двома бездротовими мікрофонами;
  • номінальна потужність 130 Вт RMS, програмна 260 Вт, пікова - 400 Вт,
  • НЧ 15 ", ВЧ 1";
  • частотний діапазон 35Гц - 20 кГц (-10дБ);
  • чутливість 94 dB;
  • 2 UHF мікрофона;
  • медіа плеєр: USB / SD / FM / Bluetooth;
  • акумулятор 12V DC (7Ah);
  • 35 мм стакан для установки на стійку;
  • корпус - ударостійкий ABS пластик.
"
Технічні характеристики:
  • НЧ 15 ", ВЧ 1";
  • чутливість 94 dB;
  • 2 UHF мікрофона;
  • акумулятор 12V DC (7Ah);
"
Default
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 15
Потужність
260 Вт
Тип корпусу
пластикові
Опис товару icon
  • НЧ 15 ", ВЧ 1";
  • акумулятор 12V DC (7Ah);
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 15
Потужність
260 Вт