MAG AIR-S15-8-BK- інсталяційний сабвуфер
SKU: 00-0004535
Купити в один клік
Особливості:
  1. 1000 Вт номінальна потужність.
  2. 15 "динамік c 4" звуковою котушкою.
Характеристики :
  • тип: інсталяційний сабвуфер;
  • максимальний звуковий тиск: 136 дБ;
  • чутливість (1Вт / 1м): 97 дБ;
  • НЧ динамік: 15 ", 4" VC;
  • імпеданс: 8 Ом;
  • номінальна потужність: 1000 Вт;
  • роз'єми підключення: клемна колодка;
  • розміри (ШxВxГ): 700x527x417 мм;
  • маса нетто: 36 кг;
  • маса брутто: 41 кг;
  • установка: 10x точок підвісу M10; VESA 200x200;
  • захист динаміка: сталева сітка з акустично прозорою підкладкою;
  • матеріали корпусу: фанера; зносостійка фарба.
"
Особливості:
Характеристики :
  • тип: інсталяційний сабвуфер;
  • НЧ динамік: 15 ", 4" VC;
  • імпеданс: 8 Ом;
  • маса нетто: 36 кг;
  • маса брутто: 41 кг;
"
Default
Вид
Пасивний
Динамік
1 х 15
Потужність
1000 Вт"
Опис товару icon
  • НЧ динамік: 15 ", 4" VC;
  • імпеданс: 8 Ом;
Характеристики icon
Вид
Пасивний
Динамік
1 х 15
Потужність
1000 Вт"