MAG AIR-S12-8-BK - інсталяційний сабвуфер
SKU: 00-0004550
Купити в один клік
Характеристики:
  • Чутливість: (1Вт/1м)95 дБ
  • НЧ динамік12", 3"
  • VCІмпеданс: 4 / 8 Ом
  • Номінальна потужність: 450 Вт
Підключення та механічні данні
  • Коннектори: клемна колодка
  • Розміри: (ШxВxГ)620x486x350 мм
  • Маса нетто: 29 кг
  • Маса брутто: 33 кг
  • Встановлення: 10x точок підвісу M10; 2x страхувальні точки M10;
  • VESA 200x200
  • Захист динаміка:сталева сітка з акустично прозорою підкладкою
  • Матеріали корпуса:фанера; зносостійка фарба
"
Характеристики:
  • Чутливість: (1Вт/1м)95 дБ
  • НЧ динамік12", 3"
  • VCІмпеданс: 4 / 8 Ом
Підключення та механічні данні
  • Коннектори: клемна колодка
  • Маса нетто: 29 кг
  • Маса брутто: 33 кг
  • VESA 200x200
"
Default
Вид
Пасивний
Динамік
1 х 12
Потужність
450 Вт"
Опис товару icon
  • Чутливість: (1Вт/1м)95 дБ
  • НЧ динамік12", 3"
  • VCІмпеданс: 4 / 8 Ом
Характеристики icon
Вид
Пасивний
Динамік
1 х 12
Потужність
450 Вт"