Кoмплект звукового обладнання Maximum Acoustics CLUBARRAY.700
Відгуки: (0)
Код товару: 36796
SKU: 22-23-3-11
Продано
SKU: 22-23-3-11
Бренд:
icon
Clubarray.700 - це флагманська акустична система з нової лінійки концертної акустики від компанії Maximum Acoustics. Акустична система обладнана потужним підсилювачем D-класу з вбудованим DSP-процесором і номінальною потужністю Потужність 700 Вт. Сабвуфер виконаний в міцному МДФ-корпусі і оснащений 15 динаміком з котушкою 2,5" і магнітом в 50 унцій. В ABS-корпусі кожного з 4-х сателітів розташовані по два 4 "повнодіапазонних динаміка і 1" купольний твіттер.
Широкі можливості підключення
Абсолютний контроль над звуком
Створена для сцени
Технічні характеристики:
  • тип: активна акустика;
  • потужність: 350 + 350 Вт;
  • інтерфейси: Bluetooth, SD, USB, MP3-плеєр;
  • опір: 8 Ом;
  • корпус: ABS-пластик;
  • НЧ динамік: 15 ", 50 унцій, котушка 2,5";
  • сателіт: 2х4 "+ 1х1" динаміки;
  • чутливість: 98 дБ;
  • підключення: XLR / TRS + L / R RCA, 6,3 джек.
"
Широкі можливості підключення
Абсолютний контроль над звуком
Створена для сцени
Технічні характеристики:
  • тип: активна акустика;
  • потужність: 350 + 350 Вт;
  • опір: 8 Ом;
  • корпус: ABS-пластик;
  • чутливість: 98 дБ;
"
Default
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 15
Опір
8 Ohm
Потужність
1000 Вт
Тип корпусу
пластикові
Опис товару icon
  • потужність: 350 + 350 Вт;
  • опір: 8 Ом;
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 15
Опір
8 Ohm
Потужність
1000 Вт