Підставка для моніторів IsoAcoustics ISO-L8R200
Відгуки: (0)
Код товару: 19058
SKU: 281743
Продано
SKU: 281743
Досягнення ідеального розміщення монітора
Унікальна конструкція додає ясності в звуці
Підходить для студійних моніторів з НЧ динаміками 8 ", 9"
Технічні характеристики:
  • Максимальна висота: 200 мм
  • Мінімальна висота: 127 мм
  • Ширина: 200 мм
  • Глибина: 254 мм
"
Технічні характеристики:
  • Максимальна висота: 200 мм
  • Мінімальна висота: 127 мм
  • Ширина: 200 мм
  • Глибина: 254 мм
"
Опис товару icon
  • Максимальна висота: 200 мм
  • Мінімальна висота: 127 мм
  • Ширина: 200 мм
  • Глибина: 254 мм