Інсталяційна акустична система MAG AIR-62-16-BK
SKU: 00-0005612
Купити в один клік
AIR-62 - пасивна інсталяційна система з надзвичайно компактними розмірами, вагою і численними варіантами установки. AIR-62 оснащений 6-дюймовим сабвуфером з 1,75-дюймовою звуковою котушкою і доступний у версіях 8 і 16 Ом.
Характеристики :
  • тип: інсталяційна система;
  • максимальний звуковий тиск: 124 дБ;
  • чутливість (1Вт / 1м): 93 дБ;
  • НЧ динамік: 6 ", 1,75" VC;
  • ВЧ драйвер: 1 ", 1" VC;
  • кут розкриття (ГхВ): 80 ° x 60 °;
  • імпеданс: 16 Ом;
  • номінальна потужність: 150 Вт;
  • роз'єми підключення: клемна колодка;
  • розміри (ШxВxГ): 278x318x200 мм;
  • маса нетто: 6 кг;
  • маса брутто: 7 кг;
  • установка: VESA 75x75; 3x точки підвісу M10;
  • матеріали корпусу: фанера; зносостійка фарба;
  • сітка: сталева сітка, полімерна захисна сітка.
"
Характеристики :
  • тип: інсталяційна система;
  • НЧ динамік: 6 ", 1,75" VC;
  • ВЧ драйвер: 1 ", 1" VC;
  • імпеданс: 16 Ом;
  • маса нетто: 6 кг;
  • маса брутто: 7 кг;
"
Default
Вид монтажу
настінна, підвісна"
Динамік
Опір
16 Ohm
Потужність
150 Вт
Тип корпусу
дерев'яні
Опис товару icon
  • НЧ динамік: 6 ", 1,75" VC;
  • ВЧ драйвер: 1 ", 1" VC;
  • імпеданс: 16 Ом;
Характеристики icon
Вид монтажу
настінна, підвісна"
Динамік
Опір
16 Ohm
Потужність
150 Вт