Динамік Eminence KAPPA-15A (8 Ом)
Відгуки: (0)
Код товару: VS-000047
SKU: KAPPA-15A (8Ом)
Відгуки: (0)
Код товару: VS-000047
SKU: KAPPA-15A (8Ом)
Бренд:
icon
Купити в один клік
Характеристики:
  • Номінальний діаметр: 381 мм, 15 "
  • Опір: 8 Ом
  • Номінальна потужність: 450 Вт
  • Музична потужність: 900 Вт
  • Резонансна частота: 33 Гц
  • Чутливість: 100.5 дБ (1Вт / 1м)
  • Діаметр звукової котушки: 76.2 мм, 3 "
  • Матеріал звукової котушки: Мідь
  • Матеріал каркаса котушки: Полімід
  • Висота магнітного зазору: 9.53 мм, 0.37 "
  • Тип магніту: Ферит
  • Матеріал кошика: пресування сталь
Характеристики:
  • Опір: 8 Ом
  • Музична потужність: 900 Вт
  • Резонансна частота: 33 Гц
  • Тип магніту: Ферит
Опис товару icon
  • Опір: 8 Ом
  • Музична потужність: 900 Вт