Автономна активна акустична система NGS PMQ12AVX 12 ", 250 Вт
Відгуки: (0)
Код товару: 40240
SKU: PMQ12AVX
SKU: PMQ12AVX
Купити в один клік
  • Активна 2-х смугова акустична система 12 "НЧ динамік потужність 250Вт 1.0 "титановий драйвер
  • Звукова котушка: 2.0 "
  • Магніт: 35 oz Чинячи опір. 8 Ом
  • Чутливість 95дБ USB / SD /
  • Bluetooth / 5-смуговий EQ / FM радіо / відлуння / ДУ ЖК дисплей
  • Бездротова двухканальная VHF мікрофонна система з двома ручними мікрофонами
  • Напруга живлення: AC + DC + робота від батареї
  • Час роботи від акумулятора: 3,5-8 годин
  • Потужність акумулятора 120Вт
  • Захист зарядного пристрою
  • Розмір коробки 430 x 350 x 640 мм
  • Вага: 16 кг
"
  • Звукова котушка: 2.0 "
  • Чутливість 95дБ USB / SD /
  • Потужність акумулятора 120Вт
  • Захист зарядного пристрою
  • Вага: 16 кг
"
Default
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 12
Опір
8 Ohm
Потужність
250 Вт
Тип корпусу
пластикові
Опис товару icon
  • Звукова котушка: 2.0 "
  • Потужність акумулятора 120Вт
Характеристики icon
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 12
Опір
8 Ohm
Потужність
250 Вт