Звукова колона AMC COM SLIM 50
SKU: 000075242
Бренд:
icon
Звукова колона AMC COM SLIM 50
Купити в один клік
COMSLIM50 надтонкий гучномовець для чутливих інтер'єрів з високим часом реверберації, таких як церкви, вокзали або ринки. Гучномовець оснащений десятьма 2 (51 мм) вуферами і одним 1" (25 мм) ВЧ-динаміком, що відтворює природний чистий звук в частотному діапазоні 180 Гц - 18 кГц.
Технічні характеристики:
  • Номінальна потужність: 50 Вт
  • Силові ответвители трансформатора 12,5 Вт - 25 Вт - 50 Вт - 20 Ом
  • Чутливість: 91 дБ (1 Вт / 1 м)
  • Частотная характеристика: 180 Гц - 18 кГц
  • Розміри: 802 мм x 75 мм x 69 мм
  • Колір білий
"
Технічні характеристики:
  • Номінальна потужність: 50 Вт
  • Колір білий
"
Електрогітара
Форма корпусу
прямокутна
Default
Колір корпусу
Білий
Підключення
Потужність
50 Вт
Опис товару icon
  • Номінальна потужність: 50 Вт
Форма корпусу
прямокутна
Колір корпусу
Білий
Підключення
Потужність
50 Вт