Активна акустична система NGS PMQ10AMK-BT 10 ", 150Вт-230Вт
Відгуки: (0)
Код товару: 43279
SKU: PMQ10AMK-BT
SKU: PMQ10AMK-BT
Купити в один клік
Технічні характеристики:
  • Активна 2-ух смугова акустична система
  • 10 НЧ динамік
  • Потужність 150Вт-230Вт
  • 1 " титановий драйвер
  • Звукова котушка: 1.5 "
  • Магніт: 25 oz
  • опираючись. 8 Ом
  • USB / SD / Bluetooth / FM radio / ДУ
  • Напруга живлення AC115 / 230V
  • Розмір коробки 400 x 355 x 585 мм
  • Вага: 12 кг
"
Технічні характеристики:
  • 10 НЧ динамік
  • Потужність 150Вт-230Вт
  • 1 " титановий драйвер
  • Звукова котушка: 1.5 "
  • Магніт: 25 oz
  • опираючись. 8 Ом
  • Вага: 12 кг
"
Опис товару icon
  • Потужність 150Вт-230Вт
  • 1 " титановий драйвер
  • Звукова котушка: 1.5 "
  • опираючись. 8 Ом