Активна акустична система Clarity MAX12MH-S
SKU: 287019
Бренд:
icon
Купити в один клік
Clarity MAX12MH-S - це зручна активна акустична система потужністю 100 Вт з можливістю прослуховування музики з Bluetooth і USB носіїв, FM-радіо. За звук колонки відповідає два динаміка - 12 Вуфер і 1" Твітер з широким частотним діапазоном 45 Гц - 20 кГц. Акустична система виконана в міцному пластиковому корпусі.
Технічні характеристики:
  • тип: активна акустична система;
  • кількість смуг: 2;
  • динаміки: НЧ 12 "+ ВЧ 1";
  • потужність: 100 Вт / 200 Вт / 300 Вт (RMS / Prog / Peak);
  • частотний діапазон 45 Гц - 20 кГц (-10дБ);
  • максимальний звуковий тиск: 91 дБ;
  • вбудований медіаплеєр USB / Micro SD card;
  • бездротове підключення і передача аудіо по Bluetooth;
  • 35 мм стакан для установки на стійку;
  • корпус: ударостійкий ABS пластик;
  • колір чорний;
  • розміри: 620 х 400 х 320 мм;
  • вага: 12 кг;
  • виробництво: Китай.
"
Технічні характеристики:
  • кількість смуг: 2;
  • динаміки: НЧ 12 "+ ВЧ 1";
  • колір чорний;
  • розміри: 620 х 400 х 320 мм;
  • вага: 12 кг;
  • виробництво: Китай.
"
Default
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 12
Потужність
400 Вт
Тип корпусу
пластикові
Опис товару icon
  • динаміки: НЧ 12 "+ ВЧ 1";
  • розміри: 620 х 400 х 320 мм;
Вид монтажу
підлогові"
Динамік
1 х 12
Потужність
400 Вт