Контролер ефектів світла Acme LED-PC300 Power commander
SKU: 243146
Купити в один клік
Управління: DMX 4 канали, вбудовані макроси, звукова активація. Харчування 220 В, потужність 300 Вт. Розмір: 252 х 150 x 88мм. Вага: 6,4кг.
Опис товару icon