З'єднувальний роз'єм NBNC75BUU11X
Відгуки: (0)
Код товару: 64403
SKU: 528411
Акція
SKU: 528411
Купити в один клік
Кабельний конектор BNC 75 Ом (rearTWIST UHD). Inner conductor < 1,1 mm, Insulator < 4,9 mm, Cable O.D. < 7,3 mm (Pin crimp 1.07 mm square, Hex crimp 7,36 mm). Сумісні HD кабелі: Cordial CVI 10-48 HD, Draka 1.0/4.8 AF, Draka 755-901/5, Percon VK7. Сумісні UHD кабелі: Argosy Image 1000, Klotz V10/48, Klotz V10/48H, TMB-ProPlex RG6. К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Опис товару icon