Трансляційний підсилювач потужності 4all Audio PAMP-60-2Z
Відгуки: (0)
Код товару: 42821
SKU: 000082775
Продано
SKU: 000082775
Бренд:
icon
Трансляційний підсилювач 4all Audio PAMP-60-2Z - відмінно підійде для озвучування приміщень невеликих розмірів: кабінетів, санвузлів, кімнат для занять і т.д. Має сумарну потужність в 60 Вт, може працювати як в режимі 100 В, так і в низькоомними режимі від 4 до 16 Ом. Підсилювач є 2-х зонним, це дозволяє підключати окремо кілька локацій і налаштовувати гучність окремим регулятором. Ще однією перевагою даного приладу є вбудований USB MP3 програвач і Bluetooth.
Технічні характеристики:
  • Трансляційний підсилювач потужності 50Вт
  • Кількість зон: 2
  • Входи: 1 х JACK, 1 х AUX, USB / SD
  • Виходи: 4-16 Ом, 100В, 1 х AUX.
  • Відношення сигнал / шум> 70 дБ
  • LED дисплей: Присутній
  • Еквалайзер: Присутній
  • Тип еквалайзера: 2-х смуговий (Bass, Trable)
  • FM радіо: Присутній
  • MP3 програвач: Присутній
  • Можливість підключити Флеш пам'ять
  • Розмір 300х230х120 мм
  • Вага 4 кг
Технічні характеристики:
  • Кількість зон: 2
  • LED дисплей: Присутній
  • Еквалайзер: Присутній
  • FM радіо: Присутній
  • MP3 програвач: Присутній
  • Розмір 300х230х120 мм
  • Вага 4 кг
Опис товару icon
  • Розмір 300х230х120 мм