З'єднувальний роз'єм NBTC75BNN5
Відгуки: (0)
Код товару: 64411
SKU: 238126
Продано
SKU: 238126
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Tiny Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,5 мм, обтиск ізоляції - 1,95 мм, діам. кабеля 2,8 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Опис товару icon