З'єднувальний роз'єм NBNC75BTS11
Відгуки: (0)
Код товару: 64400
SKU: 238118
Продано
SKU: 238118
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 1,1 мм, обтиск ізоляції - 4,7 мм, діам. кабеля 6,8 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Опис товару icon