З'єднувальний роз'єм NBNC75BQP11
Відгуки: (0)
Код товару: 64398
SKU: 238115
Продано
SKU: 238115
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,9 мм, обтиск ізоляції - 4,3 мм, діам. кабеля 6,0 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Опис товару icon