З'єднувальний роз'єм NBNC75BIJ9
Відгуки: (0)
Код товару: 64390
SKU: 238111
Продано
SKU: 238111
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,9 мм, обтиск ізоляції - 3,4 мм, діам. кабелю 5,0 мм. В упаковці 100 шт. Фото товару
Опис товару icon