З'єднувальний роз'єм NBNC75BYY11
Відгуки: (0)
Код товару: 64408
SKU: 238105
Продано
SKU: 238105
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 1,1 мм, обтиск ізоляції - 4,9 мм, діам. кабеля 7,7 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Опис товару icon