З'єднувальний роз'єм NBTB75CNN5
Відгуки: (0)
Код товару: 64384
SKU: 238083
Продано
SKU: 238083
Кабельне гніздо BNC 75 Ом (Tiny), отв. для конт. кабеля 0,5 мм, обжимка ізоляції - 1,95 мм, діам. кабеля 2,8 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Опис товару icon