Басовий комбо ASHDOWN RM-C115T-500-EVO
Відгуки: (0)
Код товару: 68001
SKU: 00000007817
Продано
SKU: 00000007817
Бренд:
icon
Характеристики
Нова оптимізована лінійка від ASHDOWN басові комбіки ROOTMASTER EVO C115T 500. Потужна комбінація підсилювача потужністю 500 Вт та одним 15-дюймовим динаміком серії Ashdown White Line. Як і інші комбо в лінійці Ashdown Rootmaster C115T 500 пропонує покращені функції та оздоблення у поєднанні з різким зменшенням ваги. Комбо Rootmaster EVO виготовлено з легких матеріалів, щоб скоротити вагу без ризику для фірмового звуку Ashdown.
Ashdown Rootmaster EVO Combos використовує новітні динаміки Ashdown White Line для чистого звучання та має можливість використовувати додатково зовнішній кабінет опором 8 Ом для забезпечення повної потужності, що робить по-справжньому універсальною систему.
ПРОСТИЙ ПОТУЖНИЙ ЕКВАЛАЙЗЕР (EQ)
СТИСК (COMPRESSION) ОДНІЙ КНОПКОЮ
НІЖНИЙ ПЕРЕМИКАЧ ОВЕРДРАЙВ (FS)
ВБИВЧИЙ СУБГАРМОНІЧНИЙ ГЕНЕРАТОР
ПОВНІСТТЮ ПІДКЛЮЧЕНИЙ
RM-C115T-500-EVO ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихідна потужність - 500 Вт
Живлення - 115 - 230 В
Конфігурація динаміків - 1 х 15
Виходи в зовнішній кабінет - 2 x Speakon
Частота реагування - -3 дБ на 17 і 30 кГц
Низькоомний вхід - діапазон входів 1М Ом від 150 мВ до 10 В р
Лінійний вхід - 10 кОм, діапазон вхідного сигналу 300 мВ - 40 В р-р
Вихід DI - 600 Ом збалансований / рівень -20dBu номінальний
Вихід на тюнер - 22k Ом / Рівень 0dBu номінальний
Опір - мінімум 4 Ом
Шумовий сигнал - краще, ніж 80 дБ (EQ flat)
Еквалайзер - Бас +/- 15 дБ @ 100 Гц Lo Mid +/- 15dB @ 220Hz Middle +/- 15dB @ 660Hz Hi Mid +/- 15dB @ 1.6kHz Treble +/- 15dB @ 7kHz shelving Deep +
Send в ефект - Опір 22k Ом / Рівень 0dBu номінальний
Return з ефекту - Опір 22k Ом / Рівень 0dBu номінальний
Спотворення - менше 0,5% THD
Вага (КГ) - 17 кг
"
Характеристики
ПОВНІСТТЮ ПІДКЛЮЧЕНИЙ
Вихідна потужність - 500 Вт
Живлення - 115 - 230 В
Опір - мінімум 4 Ом
Спотворення - менше 0,5% THD
Вага (КГ) - 17 кг
"
Default
Призначення
Для бас-гітар
Опис товару icon
Вихідна потужність - 500 Вт
Живлення - 115 - 230 В
Опір - мінімум 4 Ом
Спотворення - менше 0,5% THD