MAG AIR-S18-4-BK інсталяційний сабвуфер
SKU: 00-0006523
Купить в один клик
Особливості:
  1. 1300 Вт номінальна потужність.
  2. 18 динамік c 4" звуковою котушкою.
Характеристики :
  • тип: інсталяційний сабвуфер;
  • максимальний звуковий тиск: 138 дБ;
  • чутливість (1Вт / 1м): 98 дБ;
  • НЧ динамік: 18 ", 4" VC;
  • імпеданс: 4 Ом;
  • номінальна потужність 1300 Вт;
  • роз'єми підключення: клемна колодка;
  • розміри (ШxВxГ): 840x600x440 мм;
  • маса нетто: 50 кг;
  • маса брутто: 55 кг;
  • установка: 10x точок підвісу M10; VESA 200x200;
  • захист динаміка: сталева сітка з акустично прозорою підкладкою;
  • матеріали корпусу: фанера; зносостійка фарба.
"
Особливості:
Характеристики :
  • тип: інсталяційний сабвуфер;
  • НЧ динамік: 18 ", 4" VC;
  • імпеданс: 4 Ом;
  • маса нетто: 50 кг;
  • маса брутто: 55 кг;
"
Default
Вид
Пасивний
Динамік
1 х 18
Потужність
1300 Вт"
Описание товара icon
  • НЧ динамік: 18 ", 4" VC;
  • імпеданс: 4 Ом;
Характеристики icon
Вид
Пасивний
Динамік
1 х 18
Потужність
1300 Вт"