З'єднувальний роз'єм NBTB75IFI4
SKU: 528555
Купить в один клик
Панельний роз'єм типу BNC 75 Ом під обтиск кабелю, ізольований. Inner conductor < 0,4 mm, Insulator < 1,6 mm, Cable O.D. < 2,9 mm (Pin crimp 1,6 mm square, Hex crimp 5,0 mm). Сумісні кабелі: Belden 1520A, Belden 1521A, Belden 1522A, Belden 179DT, Draka 0.31/1.45 AF, Draka 753-1304(2), Draka 755-1302, Suhner G02233, ZNK CM14B. К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon