З'єднувальний роз'єм NBTC75BSS5
Отзывы: (0)
Код товару: 64412
SKU: 238127
Продано
SKU: 238127
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Tiny Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,5 мм, обтиск ізоляції - 2,1 мм, діам. кабеля 3,22 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon