З'єднувальний роз'єм NBTC75BLI4
Отзывы: (0)
Код товару: 64409
SKU: 238124
Продано
SKU: 238124
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Tiny Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,4 мм, обтиск ізоляції - 1,55 мм, діам. кабеля 2,55 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon