З'єднувальний роз'єм NBTC75BXX6
Отзывы: (0)
Код товару: 64416
SKU: 238122
Продано
SKU: 238122
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Tiny Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,6 мм, обтиск ізоляції - 2,39 мм, діам. кабеля 3,81 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon