З'єднувальний роз'єм NBNC75BRS9
Отзывы: (0)
Код товару: 64399
SKU: 238116
Продано
SKU: 238116
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,9 мм, обтиск ізоляції - 4,9 мм, діам. кабеля 6,1 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon