З'єднувальний роз'єм NBNC75BLS7
Отзывы: (0)
Код товару: 64396
SKU: 238114
Продано
SKU: 238114
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,9 мм, обтиск ізоляції - 3,7 мм, діам. кабеля 6,7 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon