З'єднувальний роз'єм NBNC75BNP9
Отзывы: (0)
Код товару: 64397
SKU: 238106
Продано
SKU: 238106
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 1,1 мм, обтиск ізоляції - 3,8 мм, діам. кабеля 6,0 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon