З'єднувальний роз'єм NBNC75BXY9
Отзывы: (0)
Код товару: 64407
SKU: 238103
Продано
SKU: 238103
Кабельний конектор BNC 75 Ом (Rear Twist), отв. для конт. кабеля 0,9 мм, обтиск ізоляції - 5,0 мм, діам. кабеля 7,8 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon