З'єднувальний роз'єм NBTB75CFI4
Отзывы: (0)
Код товару: 64382
SKU: 238082
Продано
SKU: 238082
Кабельне гніздо BNC 75 Ом (Tiny), отв. для конт. кабеля 0,4 мм, обжимка ізоляції - 1,42 мм, діам. кабеля 2,5 мм К-ть в упаковці: 100 шт Фото товару
Описание товара icon