Пляжний сезон разом з Fender!

Вже минула половина літа, а ви ще не влаштували саму запальну пляжну вечірку? Спеціально для вас ми підготували найгарячіші новинки від Fender. Ці інструменти зможуть по-справжньому охопити вас настроєм, що віє з далекого спекотного Каліфорнійського пляжу і занурять в незабутні літні пригоди.

Fender Fullerton Series

Якщо ви вважаєте, що укулеле виглядає нудно, так само як й сотні інших класичних гітар, то Fender за допомогою нової серії Fullerton Ukulele доведуть вам зворотне!

Укулеле з цієї серії мають по-справжньому крутий вигляд. Виробники перетворили класично звичні для всіх інструменти у неймовірні зменшені версії електрогітар.

Корпус інструментів цієї серії виготовляють з ламінованої ялини, гриф з клена, накладка - з ламінованого горіха. Родзинкою цих струнних маляток є бридж “No-Tie". Завдяки йому ви можете назавжди забути про хитромудрі вузли зі струн. Але і це ще не все! Всі укулеле серії Fullerton Ukulele мають вбудований звукознімач на п'єзі.

Геніальні конструктори й дизайнери Fender змогли зберегти в Fullerton Telecaster класичну конструкцію укулеле та естетику Telecaster.

Наступною представленою моделлю є Fender Stratocaster. Ця крихітка приваблює своєю витонченістю і компактністю, але при цьому здатна вразити кропіткою деталізацією. Творці також спорядили цю модель невеликим пікгардом.

І останнім, але не менш важливим, є укулеле в дизайні Fender Jazzmaster. Для того щоб здобути ефекту максимальної естетичності, дизайнери компанії додали на хедстоці широко відомий і всіма улюблений спагетті-лого Fender.

Fender Fullerton Telecaster об'єднує традиційну конструкцію укулеле та естетику Telecaster. 

Fender Fullerton Telecaster 

Мила та компактна версія легендарного Fender Stratocaster. Дивує увага до деталей – укулеле отримав навіть невеликий пікгард.

Fender Fullerton Strat

Укулеле в дизайні Fender Jazzmaster. Щоб естетика гітари була точнішою, творці розмістили на хедстоку легендарне спагетті-лого Fender.

Fender Fullerton Jazzmaster очікуєтся наприкінці літа

Fender Venice

Fender не перестає дивувати нас і класичними новинками. Вашій увазі компанія демонструє приголомшливу, витончену серію Venice Soprano.

Неможливо не закохатися в цих приголомшливих маляток. Дивлячись на них, можна безпомилково сказати, що при створенні цих укулеле дизайнери надихалися колоритним, вільним, наповненим яскравими емоціями каліфорнійським районом Венеція (Venice).

Витончений корпус цих моделей підійде для новачків у грі на укулеле або ж для музикантів, які володіють мініатюрним розміром рук. Якщо ви візьмете з собою на відпочинок таку красуню, то ви на всі 100% зумієте наповнити неповторною атмосферою все навколо.

Fender Ukulele Venice Soprano Surf Green  

 


 

Fender Ukulele Venice Soprano Shell Pink  

 


Fender Ukulele Venice Soprano Daphne Blue

 

Fender Ukulele Venice Soprano Cherry WN 

Які пляжні посиденьки без гітари?

Різнобарвна та смілива серія акустичних гітар Fender California Range Player зможе перенести кожного з будь-якої точки на Лазурний берег океану, де промені пекучого сонця будуть ніжно пестити вашу шкіру, а вибухові пляжні вечірки даруватимуть масу яскравих вражень. Творці змогли максимально передати через дизайн настрій справжньої, живої та енергійної Каліфорнії.

Неймовірна якість звуку всіх 3-х гітар: Malibu, Redondo і Newporter було досягнуто за допомогою майстерно підібраних поєднань матеріалів: топ з цільної ситхінской ялини, нижня дека й обичайка з махагоні, ну і куди ж без неперевершеної електроніки Fishman.

Fender Redondo Player Fiesta Red 

Fender Redondo Player Slate Satin 

Fender Redondo Player Walnut WN

 


 

Fender Newporter Player Car

Fender Newporter Olive Satin

Fender Newporter Sunburst

 


 

Fender Malibu Aqua Splash 

Fender Malibu Arctic Gold 

Fender Malibu Burgundy Satin 

Та, нарешті, вишенька на торті!

Пані та панове, вашій увазі Fender представляє гібрид електро та акустичної гітари - неповторну Fender American Acoustasonic Stratocaster!

Щоб досягти такого унікального результату фахівці компанії зуміли об'єднати в цій гітарі п'ять пар неповторних акустичних і електро струнних звучань, які ви можете використовувати окремо, або ж міксувати кілька, створюючи запаморочливі, ні на що не схожі поєднання звуків!

Fender American Acoustasonic Stratocaster Sunburst

А також у цій поставці ми отримаємо свіжі інструменти мексиканського виробництва – Fender Player та Vintera Series

Fender Vintera '60 Stratocaster Modified Olympic White

 


 

Fender Vintera '60 Stratocaster

 


 

Fender Player Jazzmaster Shell Pink

 


 

Fender Player Stratocaster Sunburst

 


 

Fender Player Telecaster Polar White

 


 

Fender Player Mustang 90’s Seafoam Green