Огляд компактних настільних моніторів JBL One Series 104

Знайомство з моніторами JBL One Series 104 почнемо з того, що розповімо вам про можливості, яку вони нададуть своєму власникові, а саме почути абсолютно всі деталі при зведенні і редагуванні контенту для досягнення найкращого результату. Спираючись на сімдесятирічний досвід JBL, нова модель була розроблена повністю з нуля і призначена для забезпечення максимально точного і нейтрального звуку в своєму класі.

Завдяки вражаючому звуку, який робить JBL кращим вибором для студій звукозапису, кінотеатрів і концертних майданчиків, в компактному, доступному і стильному настільному форматі, референсні монітори JBL 104 ідеально підходять для музикантів, подкастер, творців аудіо та відео контенту, та й просто для тих, хто шукає якісний саунд для повсякденного прослуховування музики.

НАЙВИЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Кращі в світі студії звукозапису і артисти, котрі гастролюють, покладаються на JBL Professional, щоб забезпечити неперевершену точність і продуктивність. Тепер JBL оптимізували цю технологію в їх найменшому форм-факторі. Інноваційна конструкція коаксіального драйвера моніторів JBL 104 включає високочастотний драйвер, вирівняний з точно окресленим конусом НЧ-динаміка, для забезпечення точного відгуку, виняткової деталізації і вражаючих характеристик для максимально нейтрального звучання на всіх рівнях гучності. А при низькочастотному розширенні до 60 Гц ви будете вражені басом, отриманим без допомоги сабвуфера.

ГОЛОСНО І ЯСНО

У моделі використовується коаксіальний 4,5 "вуфер і 0.75" купольний твітер. Монітори поставляються парою, в якій одна з колонок оснащена підсилювачем і виступає в якості "майстра". Підсилювач працює в D класі і забезпечує по 30 Вт на кожний динамік.

СЛУХАЙТЕ З КОМФОРТОМ

Референсні монітори JBL One Series були створені з урахуванням сучасного стилю життя. Вони не тільки мають елегантний зовнішній вигляд, але і завдяки своїм компактним розмірам дозволяють своїм власникам отримати легендарний звук JBL навіть в невеликих робочих просторах. На передню панель активної колонки винесено загальний регулятор гучності і вихід для підключення навушників, який при використанні автоматично відключає звук динаміків. Для комутації є RCA і TRS роз'єми.

JBL One Series 104 - активні 4,5 "референсні студійні монітори, 60 Вт, макс. SPL 104 дБ, частотний діапазон 60 Гц - 20 кГц, RCA і TRS роз'єми.