Korg Volca Sample тепер ще краще!

Новинка KORG Volca Sample включає додаткові функції, щоб ви могли поглянути на процес створення бітів по-новому. Розширена пам'ять дозволяє записувати ще більше треків.

Korg Volca Sample тепер ще краще!

Багато музикантів люблять лінію Volca Sample за компактність і великі можливості. Крім того, що у нової моделі залишилися колишні функції, в ній додався micro-USB, стало більше пам'яті. Оновлена ​​популярними і новими звуками бібліотека дасть великі можливості гри. Цей музичний інструмент поєднує в собі все, що вам потрібно, а за рахунок компактності його можна взяти з собою, куди б ви не направлялися.

Створи свій біт

Korg Volca Sample

У моделі Volca Sample є 8-ми голосова поліфонія, цифрова реверберація, пара фільтрів і маса можливостей для регуляції семплів. Все що потрібно для роботи - вставити шість батарейок типу АА. Вбудований динамік, роз'єми USB, MIDI і SYNC IN-OUT дозволять вам з легкістю включитися в роботу. Приємним доповненням є зовсім невелика вага в 372 г, але без урахування батарейок.

Можливості управління

Korg Volca Sample

Управління музичним інструментом ще ніколи не було таким легким. З новим роз'ємом для micro-USB ви зможете підключитися до ПК і координувати весь процес. Програмне забезпечення Librarian сумісно з Mac і ПК, з ним створення мелодій стане різноманітним і цікавим. На платформи iOS випущено додаток AudioPocket Manage для швидкого і зручного запису треків.

Оновлені опції:

Функція затримки запуску, что дозволяє віходити «за межі сітки»

Система ряду патернів має два різних варіанти STEP JUMP

Тепер ще більше можливостей!

Korg Volca Sample

Нова модель радує своєю пам'яттю, адже тепер в два рази більше можливостей, ніж раніше. З двохсот слотів пам'яті п'ятдесят порожні для завантаження ваших унікальних звуків. Патерни збільшені до 16. При покупці цієї моделі ви отримуєте оновлену і розширену бібліотеку, в якій безліч звуків на будь-який смак.

Для легкого і швидкого створення треків тепер є 150 семплів. Ви можете грати будь-які жанри музики і насолоджуватися процесом і якістю звуку. Плюс до всього ви отримуєте дві безкоштовні бібліотеки і нетипове використання семплів.

Пов'язані товари

Синтезатор Korg Volca Sample
Немає в наявності

Характеристики

  • Тип синтезатора: Аналоговий синтезатор
  • Тип клавіатури: Сенсорна
  • Кількість клавіш: 16
  • Гарантія: 1 рік
  • Поліфонія: 8 нот
  • Секвенсор: є
  • Семпліювання: є
  • Підсвітка: немає
  • Автоакомпанемент: немає
  • Колір: білий