Як обрати тренувальний пед

Тренувальний пед - це обов'язковий аксесуар для будь-якого барабанщика. З огляду на те, що ударна установка далеко не завжди під руками, пед може бути єдиним варіантом для регулярних занять. Він відмінно підходить для відпрацювання ударів, тренування ритмічних малюнків, роботи над ритмом і навіть звуковидобуванням.

Види тренувальних педів

У продажу можна знайти величезну кількість самих різних педів. Основними критеріями для вибору є:

  • діаметр робочої поверхні;
  • наявність кріплення на стійку;
  • кількість поверхонь для гри;
  • матеріал поверхні і можливість регулювання натягу;
  • наявність електронного модуля.

Від діаметра педа, в першу чергу, залежить його компактність, а також зручність під час занять. Великі 12-і і 14-і дюймові педи дуже зручні для гри двома руками. Однак за рахунок розміру їх не завжди можна носити з собою. А ось 6-и дюймові, навпаки, легко поміщаються в рюкзак або навіть в кишеню.

Для того, щоб забезпечити оптимальне положення педа, у багатьох моделях передбачена різьба для кріплення на стійку. Завдяки тому, що висота стійки регулюється, займатися буде завжди зручно. А головне, не доведеться шукати підходящої поверхні для того, щоб покласти пед.

Деякі моделі тренувальних педів передбачають наявність двох поверхонь для гри. Як правило, це два види гуми-м'яка і жорстка. Одна більше підходить для відпрацювання ударів з реалістичним відскоком, а інша — для безшумних занять. Такі поверхні можу бути реалізовані як в двосторонньому варіанті, так і односторонньому з поділом її на дві половини.

Крім м'якої і жорсткої гуми поверхня педа може бути виготовлена з пластика або кевлара. Як правило, натяг таких педів можна регулювати для забезпечення максимально реалістичного відскоку. Крім того, є і зовсім нестандартні моделі. Наприклад, Remo Putty Pad виготовлений з шпаклівки. Він зберігається в спеціальному контейнер і займає мінімум місця. Для занять пед розкочується паличками до звичної форми, а потім знову скочується і забирається назад в контейнер.

Педи з електронним модулем є відмінним варіантом для занять. Як правило, вони включають в себе метроном, різні режими навчання, а також реалістичні звуки барабанів. У них може бути реалізований вихід на навушники, вхід для підключення плеєра та інших джерел звуку, вбудований динамік і ряд інших корисних функцій.

У комплекті з деякими моделями йдуть барабанні палички і стійки для установки. А наприклад Remo RP-0202-58 — це ціла установка з 5-и педів, включаючи пед для бас-бочки.

Тренувальні педи в 8 НОТА

У нашому інтернет магазині ви знайдете безліч різних педів. Всі моделі мають високу якість і прослужать вам довго при належній експлуатації.

Вибравши вподобаний пед, ви можете вказати найбільш оптимальний для вас спосіб його оплати, а ми доставимо його по Львову і всій Україні в найкоротші терміни.

Пропонуємо ознайомитися з популярними моделями тренувальних педів:

Купити в 1 клік
Продовжити покупки


Ваше замовлення успішно оформлено! Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.