Як обрати стілець для барабанщика

Правильна посадка, постановка рук і інших частин тіла, що відповідають за звуковидобування, є запорукою якісного і технічного виконання. Кожен барабанщик не з чуток знає, як важливо правильно сидіти, щоб робочі м'язи не були напружені і ніщо не сковувало рухи. Тому до вибору стільця варто поставитися з усією серйозністю: в іншому випадку ви не тільки не зможете похвалитися технікою гри, але ще і заробите мало приємні захворювання спини і хребта.

Особливості стільців для барабанщиків

Асортимент стільців сьогодні досить широкий. Вибирати, безумовно, варто виходячи з особливостей будови тіла і особистого комфорту. Однак, є ряд ключових параметрів, на які треба звернути увагу:

  • форма сидіння;
  • матеріал оббивки і наповнювача;
  • спосіб регулювання висоти;
  • стійкість конструкції;
  • наявність спинки.

Форма сидіння буває двох видів: кругла і «мотосідло». Вибір залежить суто від відчуття зручності. Деякі вважають за краще сидіння у формі сідла, тому що воно забезпечує велику свободу ногам. Якщо ж вам більше подобається кругле сидіння, не забувайте, що сідати треба ближче до краю, в іншому випадку рухливість ніг може бути дещо скута.

Як матеріал для оббивки виробники найчастіше вибирають шкіру (натуральну і штучну), або тканину. Тут, знову-таки, вибирати варто з особистих переваг, бюджету і естетичних особливостей. У деяких моделях сидіння роблять кольоровими або з графікою. Це все питання смаку, але варто переконатися, що матеріал якісний, а шви надійні. Сидіння має бути в міру м'яким відповідно до Вашого відчуття комфорту. Іноді виробники використовують піну що непроминається або, наприклад, повітряні мішки, а також різні амортизуючі пристосування.

Основних способів регулювання висоти існує кілька. Дуже важливо, щоб фіксуючий замок був надійним, а процес регулювання не займав багато часу. В одних моделях висота може регулюватися болтами, в інших за допомогою гідравлічного стрижня, шляхом повороту сидіння і т.д. непоганим бонусом може стати Memory Lock — механізм, що запам'ятовує обрану вами висоту.

Стійкість конструкції залежить від ніжок. За кількістю їх може бути в середньому від 3-х до 5-и, але перевага завжди у подвійних ніжок, тому що вони здатні утримувати більшу вагу. Стілець не повинен "ходити ходуном", тому наконечники ніжок (часто гумові) також повинні бути якісними.

Стільці зі спинками зустрічаються рідше. Безумовно, при тривалій грі спина може втомлюватися. Правда, деякі барабанщики стверджують, що це означає неправильну посадку. Як би там не було, якщо вам хочеться відкинутися назад, хоча б на кілька секунд, спинка зайвою не буде. У багатьох моделях вона знімна.Стільці для барабанщика в 8 НОТА

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент стільців від відомих світових виробників, серед яких фірми Tama, Pearl, Gibraltar, Carlsbro та інші. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете задати їх нашим менеджерам, які з радістю порадять вам ту чи іншу модель в залежності від ваших побажань. Доставка товару здійснюється по Львову і всій Україні.

Пропонуємо ознайомитися з популярними моделями стільців для барабанщика:

Купити в 1 клік
Продовжити покупки


Ваше замовлення успішно оформлено! Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.