Як обрати банкетку?


Банкетка - це невеликий табурет (стілець) або лава, яка призначена для занять на клавішних інструментах. Цей аксесуар завжди присутній в концертних залах, але однаково доступний і для занять вдома. Завдяки своїй конструкції музикант будь-якого віку і комплекції буде відчувати себе комфорт під час гри.

Переваги банкетки

Багато хто не вважає за потрібне купувати спеціальну банектку, вважаючи, що звичайний стілець нічим не гірше. Однак, це не зовсім так. Для гри на піаніно треба дотримуватися правильної постановки рук. Вона істотно залежить від положення тіла музиканта по відношенню до інструменту. Основна перевага банкетки в тому, що її висота піддається регулюванню. А значить, ви завжди зможе грати правильно і з комфортом. Це особливо важливо для дітей, тільки початківців які освоюються фортепіано, тому що ніщо не повинно відволікати під час занять і викликати дискомфорт.

Є і ще кілька плюсів спеціальних банкеток:

  • зручне місце для сидіння;
  • легкість перенесення;
  • естетичний зовнішній вигляд.

Основні види банкеток

В якості основних можна виділити 3 види:

  • Х-подібний - в місці схрещування ніжок знаходиться регулятор висоти; виготовляється такий вид, як правило, з міцної сталі, а сидіння з різних матеріалів, що забезпечують додатковий комфорт; такі моделі легко складаються і зручні для транспортування;
  • П-подібний - висота регулюється за допомогою обертаючого механізму, виготовляються такі банкетки найчастіше з дерева, виглядають красиво, а підібрати їх можна під колір інструменту або стійки;
  • з круглою підставою - має одну міцну ніжку, сидіння зазвичай обертається, а висота може регулюватися за допомогою пневматичної системи.

Банкетки в 8 НОТА

У нашому інтернет-магазині ви можете купити різні види банкеток, виготовлених з надійних матеріалів. Весь товар, представлений в каталозі, відрізняється високою якістю незалежно від цінової категорії.

Замовити вподобану модель ви можете через кошик на нашому сайті, при цьому доставка товару здійснюється як по Львову, так і в усі міста України.

Пропонуємо ознайомитися з популярними моделями банкеток:

Купити в 1 клік
Продовжити покупки


Ваше замовлення успішно оформлено! Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.